Atlasglobal Uçak Bileti

Atlasglobal Atlasglobal Rehberi

14 Mart 2001 yılında kurulan Atlas Jet Havacılık AŞ ilk uçuşunu 01 Haziran 2001’de gerçekleştirdi.  Atlas Global, 2 uçak ile başladığı operasyonuna bugün, Airbus A319, A320 ve A321’lerden oluşan global filosu ve Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asyayı kapsayan tarifeli uçuş ağı ile devam ediyor. 2013 yılından bu yana hem yurt içi hem de yurt dışı seferler düzenlemektedir.  

CHECK-İN İŞLEMLERİ

İç hatlarda yapacağınız seyahatlerinizde en az 1 saat önce, dış hatlarda yapacağınız seyahatlerinizde ise 2 saat önce hava limanında hazır bulunmanız gerekmektedir. İç hatlarda uçağın kalkışından en az 30 dakika önce işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Dış hatlarda ise uçağın kalkışından en az 1 saat önce işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. 2D barkodlu mobil check-in, kontuar check-in, kiosk check-in ve online check-in gibi size kolaylık sağlayacak hızlı alternatifler bulunmaktadır.  


BAGAJ VE ÜCRETLENDİRME

EkonomiPlus ve Business Class uçuşlarında ücretsiz bagaj hakkında faydalanabilirsiniz. Tüm iç hat uçuşlarınızda Ekonomi için 20 kg, Business için 30 kg bagaj hakkınız bulunmaktadır. Dış hat uçuşlarınızda ise 20 ve 40 kg arasında değişen bagaj hakkı tanınmaktadır. El bagajı olarak yanınıza alabileceğiniz bagajınızın maksimum 25x45x56 ölçülerinde ve ekonomi için 8 kg, business için 15 kg ağırlık limiti bulunmaktadır. 

KOLTUK SEÇİMİ

Atlas Global uçuşlarında önce online check-in ekranından istediğiniz koltuğu belirleyebilirsiniz. Koltuk numaranızı uçuşa 90 dakika kalana kadar belirleyebilirsiniz. 

YEMEK 

Atlas Global Uçuşlarında servis edilen yiyecek ve içecekler hava yolunun ikramıdır. Ayrıca uçuşlarda 48 saat öncesinde online kanallar aracılığıyla özel yemek talepleriniz var ise bunlar hava yoluna bildirmelisiniz.